piątek, 29 sierpnia 2014

Obciążniki na nogi

Hello! :)Już za kilka dni back to school i trochę mi smutno z tego powodu. :c Ale staram się na maxa wykorzystać wolny czas jaki mi pozostał, dlatego wzięłam się za posty :) 
Dzisiaj chciałam napisać o mojej fitnessowej nowości , jaką pozwoliłam sobie zakupić kilka dni temu. Już dawno myślałam, żeby w końcu włączyć do kolekcji kolejne obciążenia. No więc są to obciążniki na kostki i nadgarstki od Everlast 2 x 1,1 kg (kupione w TK Maxx za ok.45 zł). Nabyłam je z myślą o ćwiczeniu nóg i pośladków np. z Mel B, ponieważ za bardzo przyzwyczaiłam się do standardowej wersji tego workoutu ;) 

Korzystając z poniższych propozycji, możecie ułożyć własny trening na mięśnie pośladków. W zależności od Waszej kondycji, wykonujcie 12-20 powtórzeń na każdą nogę w 2-4 seriach. Dla początkujących najlepiej będzie wykonywać je bez obciążeń, zwracając szczególnie uwagę na technikę wykonywania. Ale jeśli już macie wprawę i chcecie urozmaicić trening, dodajcie ciężar ;)
Jennifer Selter


Jennifer SelterAlessandra Ambrosio 


Vicky Justiz

Vicky Justiz

Do następnego! :)

Mam nadzieję, że trochę Cię zmotywowałam do ćwiczeń. 
Więc na co czekasz?
Leć na trening ♥


1 komentarz:

  1. Przysiad bułgarski nie do końca jest na pośladki :) Ćwiczy w nim przeze wszystkim mięsień czworogłowy uda :) Unoszenie bioder i przysiad sumo - najlepsze na pupę! :)

    OdpowiedzUsuń

Tutaj możesz skomentować :) Mile widziane także linki do Waszych blogów, przejrzę każdy. Dziękuję!